Mina olen Helene Kajak. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuse. Olen täiendanud ennast spordifüsioteraapia valdkonnas ning läbinud kinesioteipimise koolituse. Olen töötanud füsioterapeudina üle 6 aasta tegeledes nii laste, täiskasvanute kui vanuritega.

Minu suureks kireks on tantsimine. Olen peaaegu terve elu tantsinud, täpsemalt 20 aastat. Alustasin võistlustantsuga, jätkasin show- ja estraaditantsuga, tegelesin pikki aastaid tänavatantsuga ning olen täiendanud ennast ka balletikursustel. Treenerina tegutsesin ligi 10 aastat, andes tunde nii mudilastele, noortele kui täiskasvanutele. Oma bakalaureusetöö kirjutasin teemal: „Tugiliikumisaparaadi vigastused tänavatantsijatel“, kus uurisin spetsiifilisemalt enamlevinud vigastuste kohta tänavatantsijatel ning kuidas neid ennetada. Olen täiendanud ennast tantsumeditsiini valdkonnas osaledes rahvusvahelisel IADMS (International Association for Dance Medicine & Science) konverentsil Helsingis. Olen ka IADMS liige, mille kaudu saan ligipääsu värskematele teaduslikele uuringutele ja artiklitele antud valdkonnas.

Minu suurim soov on aidata inimesi. Minu tantsu taust annab mulle võimaluse pakkuda tantsijatele spetsiifilisemat abi, kuid minu teraapiaruumi on oodatud kõik!